Depilacja laserowa karku

Depilacja laserowa karku cechuje się największą popularnością wśród mężczyzn. Należy zaznaczyć, że włosy występujące na karku to bardzo często włosy grube i mocne rosnące zwykle w tak zwanych kępkach. W związku z tym prezentują się mało estetycznie, a także utrudniają ubiór eleganckich koszul. Co daje depilacja laserowa karku? Podpowiadamy.

Depilacja laserowa karku

Depilacja laserowa karku to zabieg w dużej mierze wykonywany wśród mężczyzn. Nic w tym dziwnego, ponieważ kark to okolica ciała, którą trudno samodzielnie ogolić. W związku z tym panowie coraz częściej odwiedzają gabinety kosmetyczne w celu trwałego usunięcia niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa karku to metoda, która nie posiada konkurencji. Dzięki niej usuwamy włosy w sposób trwały, zapewniając efekt gładkiej i estetycznie wyglądającej skóry. Skupiona wiązka światła lasera Mediostar Next Pro o długości 810 i 940 nm dociera do cebulki włosa powodując jej termiczne uszkodzenie. Dzięki tego rodzaju technologii efekty redukcji włosów widoczne są już po 10-14 dniach od wizyty w salonie. Dodatkowo warto podkreślić, że z każdym zabiegiem włosy również wyraźnie się osłabiają, a także zdecydowanie wolniej odrastają.

Skóra ulega regeneracji dzięki spowolnieniu procesu wzrostu włosów, a wszelkie zmiany skórne w postaci podrażnień po goleniu, zapalenia mieszków włosowych czy zjawiska wrastania włosków wyciszają się, a w efekcie końcowym ulegają całkowitej redukcji.

Dzięki depilacji laserowej karku mężczyźni zyskują przede wszystkim wysoki komfort gładkiej skóry, a także dużą oszczędność czasu w odróżnieniu od stosowania tradycyjnych metod usuwania owłosienia.

Wskazówka

Należy podkreślić, że okolica karku należy do wrażliwych miejsc na ciele. W związku z tym po zabiegu depilacji laserowej może wystąpić rumień skóry. W takiej sytuacji warto w pielęgnacji domowej skóry zaleca się stosować kosmetyki o działaniu kojącym i nawilżającym zawierające w swym składzie mocznik, aloes, kwas hialuronowy, masło shea, d-panthenol.

Dlaczego warto wykonać depilację laserową karku?

  • redukcja stanów zapalnych w obrębie mieszków włosowych;

  • pozbycie się zjawiska wrastania włosków;

  • większa higiena całego ciała;

  • wygładzenie powierzchni skóry;

  • nieinwazyjne leczenie skóry;

  • zwiększenie pewności siebie oraz własnego samopoczucia;

  • brak okresu rekonwalescencji po zabiegu;

  • spontaniczność i beztroska na co dzień, a także w okresie wakacji;

  • poprawa wyglądu skóry (eliminacja podrażnień oraz przebarwień skóry przy permanentnych problemach związanych z naskórkiem);

  • efekt gładkiej i zadbanej skóry każdego dnia.

Podsumowanie

Wrocław depilacja laserowa karku okazuje się najlepszym rozwiązaniem dla mężczyzn, których natura hojnie obdarzyła we włosy. Dzięki niej jesteśmy w stanie szybko, skutecznie, a przede wszystkim trwale usunąć niechciane owłosienie z miejsc o największym dla nas priorytecie. Należy podkreślić, że depilację laserową we Wrocławiu i Warszawie można wykonywać na najbardziej wrażliwych miejscach, do których zalicza się m.in. kark u mężczyzn czy bikini u kobiet.